Brokastu Padel


Labākais veids, kā uzsākt dienu! Pieteikties spēlei varat individuāli kā viens spēlētājs, kā arī izvēlēties sev vēlamo spēles formātu. Izplatītākie formāti ir Americano, Winner Court un King Of The Court. Spēles laikā jūs sacenšaties pret citiem spēlētājiem. Spēlētāju skaits ir dažāds, taču nepieciešami vismaz astoņi spēlētāji. Padela spēle ilgst 90 minūtes, pēc tam tiek pasniegtas brokastis, kuras var baudīt klubā vai ņemt līdzi.

Dalības maksa - €30* no spēlētāja (minimālais pieteikto spēlētāju skaits - 8)
Laiks - darba dienu rītos no plkst. 8:00 līdz 9:30
Pieteikšanās - izmantojot Playtomic lietotni vai WhatsApp

* 20% atlaide MH Padel kluba biedriem


Winner Court


Šajā turnīrā jūs reģistrējaties kopā ar partneri, ar kuru vēlaties tajā piedalīties. Katra spēle ilgst 25 minūtes ar regulāru punktu skaitīšanu (tenisa/padela punktu sistēmā), izmantojot “zelta punktus” pie 40:40. Ja rezultāts ir neizšķirts, tad par uzvaru tiek izspēlēts “Dimanta punkts”. Pēc mača uzvarētāja komanda virzās pa vienu laukumu “uz augšu”, bet zaudētāja komanda virzās pa vienu laukumu “uz leju”.

Šī turnīra mērķis ir nokļūt 1. kortā un tur aizvadīt pēdējo spēli. Turnīra uzvarētājs iekļūst augstākā divīzijā (piemēram, B divīzijas uzvarētājs nākamajā nedēļā spēlēs ar A divīziju), vakara zaudētāja komanda tiks pazemināta uz zemāku divīziju. Katrā turnīrā komandas vāc punktus, un ik pēc 3 mēnešiem komanda ar lielāko punktu skaitu attiecīgajā divīzijā saņem balvas no MH Padel.

Dalības maksa - €25* no spēlētāja
Pieteikšanās - izmantojot Playtomic lietotni vai WhatsApp

Diena/Laiks
Otrdiena 19:00 - 21:00 Kungu D & C divīzija
Trešdiena 19:00 - 21:00 Kungu B & A divīzija
Ceturtdiena 19:00 - 21:00 Dāmu divīzija - visi līmeņi

Americano


Kā spēlēt Americano Padel?


Spēlei komandas tiek izlozētas, un katrā spēlē jāsacenšas ar citu partneri. Spēlē tiek izspēlēts noteikts punktu skaits, piemēram, 32 punkti. Šajā gadījumā katra komanda servē četras reizes, tad serve pāriet pretiniekam. Katra uzvarētā izspēle dod vienu punktu uzvarētāju komandai. Kad sasniegti 32 punkti, tiek aizpildīts katras komandas rezultāts. Punktu skaits tiek piešķirts katram spēlētājam individuāli.

Piemērs: A komandas 1. un 2. spēlētājs tiekas ar B komandas 3. un 4. spēlētāju. Ja A komanda uzvar ar 17-15, tad 1. un 2. spēlētājs saņem pa 17 punktiem katrs, bet 3. un 4. spēlētājs saņem pa 15 punktiem katrs.

Kad visas spēles ir izspēlētas, uzvar spēlētājs, kurš ieguvis augstāko punktu skaitu. Katru mēnesi spēlētājs ar lielāko sakrāto punktu skaitu saņem lieliskas balvas no MH Padel.

Cik spēlētājiem ir jābūt, lai spēlētu Padel Americano?


Spēlē jābūt vismaz četriem dalībniekiem, taču spēlē var piedalīties arī lielāks dalībnieku skaits. Gadījumā, ja dalībnieku skaits ir nepāra, piemēram, pieci spēlētāji, tad vienam spēlētājam ir jāgaida maiņa. Tāpēc, lai nodrošinātu labāko sacensību struktūru, uz viena laukuma vēlams atrastiem diviem pāriem.

Dalības maksa - €25* no spēlētāja (minimālais pieteikto spēlētāju skaits - 4)
Pieteikšanās - izmantojot Playtomic lietotni vai WhatsApp

* 20% atlaide MH Padel kluba biedriem


Padel & Brunch


Lielisks veids, kā pavadīt svētdienu! Spēles formāts var būt dažāds, taču jūs sacenšaties individuāli kā viens spēlētājs. Izplatītākie spēles formāti ir Americano un Winners Court. Spēlētāju skaits arī ir dažāds, un spēlē piedalās vismaz astoņi spēlētāji. Spēle ilgst divas stundas. Lai nedēļas nogalē jūs varētu baudīt nesteidzīgu atpūtu, cenā ir iekļautas arī vēlās brokastis ar glāzi Howard’s Folly vīnu vai Prosecco.

Laiks - svētdienās no plkst. 11:00 līdz 13:00
Pieteikšanās - izmantojot Playtomic lietotni vai WhatsApp

MH Padel Turnīri


MH Padel klubs regulāri organizē turnīrus kluba biedriem un viesiem. Sekojiet mums sociālajos tīklos, lai vienmēr būtu informēti par mūsu aktualitātēm un izziņotajiem turnīriem!